Prolog / Prologue

Długo się zastanawiałam, od czego zacząć. Chyba najpierw wypadałoby się przywitać – a więc witam wszystkich czytelników, przede wszystkim tych, którzy nie zostali przeze mnie przymuszeni, by tu wejść! Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że to dla mnie koszmar zaczynać zdanie z wielkiej litery, lecz chyba trzeba wreszcie dorosnąć.

Tym razem krótko – dziękuję za odwiedziny, zachęcam do komentowania, czytania i subskrybowania bloga (można to zrobić za pomocą takiego okienka na dole strony), postaram się pisać na bieżąco – zapewne jeden post o książce, drugi o tytułowych „przemyśleniach młodej tłumaczki”. A więc będzie i zabawnie, i poważnie, i po prostu rybkowo! Niedługo pierwszy dłuższy wpis.

Stay fishy!

<><

P.S. Kupiłam wczoraj tę oto przepiękną koszulkę z „Gry o tron” i nie mogłam się powstrzymać, by się nią z Wami nie podzielić!

file

/

I have been wondering for ages how to start. First of all, I should probably say “Hello!” – so “Hello!” to all the readers, especially those who have not been forced by me to come here! Those who know me are acquainted with the fact that it is a nightmare for me to start a sentence with a capital letter, but I guess I have to eventually grow up.

This time very briefly – thank you for visiting my page, I encourage you to comment, read, and subscribe to the blog (you can do it at the bottom of the page), I will try to be up to date – probably one post about the book, another about the mentioned „thoughts of a young translator”. So it is going to be funny, serious, and just fishy [pol. “Rybka”, eng. “Fish”]! The first long post soon.

Stay fishy!

<><

P.S. Yesterday I bought this beautiful „Game of Thrones” T-shirt, and I just must share it with you!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s